wtorek, 1 lipca 2014

SF Pride Parade

29 lipca w San Francisco była parada równości. Cała główna ulica i plac zapełniły się w kolorach tęczy, symbolu homoseksualistów. Impreza była ogromna, może zdjęcia tego nie pokazują, ale był bardzo duży ścisk. Musiałam uważac, czy aby przypadkiem, żaden pan bez majtek nie ociera się o mnie.

Niektórzy byli poprzebierani w takie stroje, jakich nawet nie mogłabym sobie przedtem wyobrazic. Większośc dziewczyn miała ubrane kolorowe spódniczki baletnicy, bez majtek pod spodem. Na różnych krańcach ulic były porozstawiane sceny, gdzie odbywały się koncerty, a mały tłum ludzi wariował pod spodem.

Czy impreza mi się podobała? Nie bardzo. Może jeśli byłabym lesbijką, albo miała znajomych homoseksualistów, z którymi przebrałabym się i popijała tam piwo. Ale samo przejście przez wszystko było bardzo męczące. Ludzie głównie stali w kolejkach po jedzenie albo po piwo albo po prezerwatywy.

Ogólnie dużo gołych penisów i tyłków. W sumie to nie wiem, dlaczego parada równości kojarzy się jednocześnie z nagością albo perwersyjnym strojem. Czy tak właśnie geje i lesbijki chcą aby tak ich odbierano? A może to wszystko było po prostu dla jaj (w przenośni)? Dlaczego by się nie przebrac w jakieś lateksowe gacie i narysowac sobie gwiazdki na sutkach, w każdy inny dzień to nie bardzo tak wypada.Po lewej to facetBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...