F

poniedziałek, 24 marca 2014

San Francisco

W San Francisco byłam już 3 razy. Tym razem wygląda na to, że na dłużej niż tydzień.

Poprzednie wyjazdy były dośc intensywne jeśli chodzi o zwiedzanie. Tym razem przez tydzień krążyłam po dzielnicy Sunset, tuż przy oceanie i Golden Gate Park.

Obecnie mieszkam u znajomych mojego chłopaka, którzy są zielarzami. W domu robią ziołowe lekarstwa, organiczne jedzenie i przeprowadzają zajęcia dla studentów oraz robią masaże lecznicze. Mieszkają w bardzo miłej okolicy, Portola District. Są oni też fanami gier planszowych, mają ich w domu tysiące, na pewno więcej niż niejeden sklep.

Szukamy swojego mieszkania, ale w tym mieście chcą mieszkac wszyscy i jest ciężko znaleźc cokolwiek. Dzisiaj widzieliśmy mieszkanie "in-law", czyli zrobione w garażu domku jednorodzinnego. Właścicielami byli starsi Ukraińcy/Rosjanie?, mieszkający od 35 lat w SF. Po angielsku wciąż było im się ciężko dogadac, zwłaszcza starszej Pani, która powtarzała tylko "credit report" i "do you work". Spasiba.
Ciekawy napój Kampucha - organiczny, tutaj o smaku wiśniowym. Chcę jeszcze spróbowac mango.


GabinetGolden Gate ParkStorna cheap San Francisco pozwala na zlezienie ciekawych wydarzeń za darmo w mieście i tak trafiłam na przedstawienie cyrkowe przy bibliotece.

1 komentarz:

  1. kurcze ale fajnie. zawsze chcialam do SF pojechac. Moze kiedys sie uda. Polec nam jakas gre planszowa typu Wyspa Skarbow co Zuzi kupilismy. Bardzo nam sie podobala...

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2015 Before Sunset
| Distributed By Gooyaabi Templates